Samarqand viloyati

Tuman/shahar nomi Arizalar soni Xalq ta'limi tizimida O'rta maxsus, kasb-hunar ta'limi tizimida Oliy ta'lim tizimida Kadrlar malakasini oshirish va ularni qayta tayyorlash tizimida
Jami Ingliz Nemis Fransuz Boshqa Jami Ingliz Nemis Fransuz Boshqa Jami Ingliz Nemis Fransuz Boshqa Jami Ingliz Nemis Fransuz Boshqa
Qo'shrabot tumani111111
Samarqand shahri490396368208981846993311
Bulung'ur tumani2020164
Ishtixon tumani69684671511
Oqdaryo tumani3736311411
Payariq tumani656545146
Pastdarg'om tumani21211821
Paxtachi tumani4746321411
Kattaqo'rg'on tumani11311383237
Nurobod tumani666
Narpay tumani111111
Jomboy tumani141414
Samarqand tumani11811211211532
Kattaqo'rg'on shahri292929
Tayloq tumani262626
Urgut tumani3938342211
Jami:11161012882834701211100917495311000