Toshkent shahri

Tuman/shahar nomi Arizalar soni Xalq ta'limi tizimida O'rta maxsus, kasb-hunar ta'limi tizimida Oliy ta'lim tizimida Kadrlar malakasini oshirish va ularni qayta tayyorlash tizimida
Jami Ingliz Nemis Fransuz Boshqa Jami Ingliz Nemis Fransuz Boshqa Jami Ingliz Nemis Fransuz Boshqa Jami Ingliz Nemis Fransuz Boshqa
Mirzo Ulug'bek tumani52414133871
Mirobod tumani34111133201019
Sirg'ali tumani626262
Shayxontoxur tumani93818176155
Yunusobod tumani62272722333021
Yakkasaroy tumani21121299
Uchtepa tumani572727112925211
Chilonzor tumani592525882621212
Yashnobod tumani252121221111
Olmazor tumani201111336321
Bektemir tumani444
Jami:4893223220003837010128101561611000