Xorazm viloyati

Tuman/shahar nomi Arizalar soni Xalq ta'limi tizimida O'rta maxsus, kasb-hunar ta'limi tizimida Oliy ta'lim tizimida Kadrlar malakasini oshirish va ularni qayta tayyorlash tizimida
Jami Ingliz Nemis Fransuz Boshqa Jami Ingliz Nemis Fransuz Boshqa Jami Ingliz Nemis Fransuz Boshqa Jami Ingliz Nemis Fransuz Boshqa
Pitnyak tumani
Xiva shahri
Bog'ot tumani 22221282
Gurlan tumani212017311
Xiva tumani1716141111
Yangibozor tumani1111101
Xonqa tumani444422139
Yangiariq tumani1212111
Shovot tumani272621511
Xazorasp tumani16161222
Urganch tumani3938322411
Qo'shko'pir tumani1616394
Urganch shahri664242107314122
Jami:291263196363101410310141220000000